Náš tým

Nejsme jen kolegové, ale i kamarádi do deště, kteří neváhají jeden druhému pomoc se před ním schovat. Svou práci děláme s nadšením a odhodláním dosáhnout těch nejlepších výsledků, prostě

 

#entrylifestyle#

Avatar

Pavel Paickr

Jednatel

Pavel je hlavou celé firmy. Jeho mozek je jako mapa, ke které nám občas chybí kompas. 🙂

Avatar

Honza Souček

Jednatel

Honza je druhým jednatelem naší firmy. Je fanouškem letectví a aktivní účastník závodů dynamické střelby.

Avatar

Petra Pospíšilová

Ekonom

Petra má na starosti firemní finance a od počítání peněz už má placaté palce. Ráda lyžuje, občas se sveze na elektrokole a nepohrdne Zacapou.

Avatar

Lucka Holasová

Účetní

Lucka u nás pracuje jako účetní, prostě velký cifršpión. Nenechte se mýlit, není to žádná tichá myš. Má ráda svého psa, motorku, střelbu, zahradu, kolo a dalších X věcí. Jo a taky spánek.

Avatar

Gabriela Lencová

Process and Project Manager

V Entry má na starosti procesní management a vedení projektů se zaměřením na vzdělávání a další rozvoj firmy. Má ráda dobrou kávu, noir filmy a severské krimi. Ve volném čase se věnuje cestování, turistice a lyžování.

Avatar

Martin Smejkal

Projektový vedoucí

Martin má na starosti projekty napříč Motorsportem. Veškerý společenský život mu skončil narozením potomka. Když zbyde čas, relaxuje sledováním seriálů, či poslechem taneční hudby.

Avatar

Šárka Králová

Vedoucí zákaznického programu – Motorsport

Šárka má ráda akci a být neustále v pohybu. Také proto se stala její práce dreamjobem. Jejími koníčky jsou cestování a zimní sporty.

Avatar

Ondřej Mrenica

Vedoucí konstrukčního týmu - Motorsport

Ondra je firemní vtipálek. Sám o sobě říká: „Veverka zrzavá, skákající ze stromu na strom.“ A když má svou vážnou chvilku …. „Entry je má druhá rodina, vlastně až třetí po té motorkářské.“

Avatar

Hana Harvilková

Vedoucí dispozice, Motorsport

Popis o naší Hanče sem přidáme dřív, než bys zapájel plošný spoj.

Avatar

Jirka Brodský

Projektový vedoucí na pilotní hale

Jirka miluje svého psa, rodinu, sport, techniku a rychlá auta. A nerad se fotí.

Avatar

Ondřej Knopp

Projektový manažer

Ondra vede tým, který zodpovídá za správu vývojových systémů a zajištění zkouškových vozů. Ačkoliv se otevřeně přiznává, že mu po narození potomka moc koníčků nezbylo, vždy si najde čas na četbu knih, studium hodinařiny a na šálek lahodné kávy.

Avatar

Michal Amrich

Vedoucí konstrukčního týmu, Liberec

Zaměstnanec Michal, prázdné bio nechal. Ale nevěšte hlavu, brzo sem něco napíšeme!

Avatar

Petr Haken

Projektový vedoucí

Totálně střelený projektový manažer, který se stará o suprácký chod tajných projektů. Když zrovna nepracuje, věnuje se rodině, hraje tenis a řádí na MX mašinách. Aby toho neměl málo, podniká a vlastní jeden z nejstylovějších MX shopů v ČR Prokrosaky.cz.

Avatar

Matěj Netušil

Projektový manažer, infotainment

Matěj zodpovídá za projekty v oblasti interaktivní elektroniky. Říká o sobě že je „ortodoxní ducatista“. Do práce je zapálený tak, jako do světa motorek. Miluje svého psa a fotbal.

Avatar

Honza Kotrč

Team leader

Honza vede tým lidí testujících online aplikace v oblasti automobilové interaktivní elektroniky. Ve svém volném čase aktivně sportuje a zajímá se o motoristické soutěže a auta. Jeho velkou zálibou je historický automobil, se kterým se účastní celé řady veteránských setkání.

Avatar

Michal Drahoňovský

Team Leader

Michal má na starosti technickou podporu napříč různými projekty interaktivní elektroniky. Má rád rychlá auta a nebojí se jízdy na plný plyn. To platí i o jeho životě, který je díky zálibě v cestování plný dobrodružství a nevšedních zážitků.

Avatar

Ondřej Bouška

Team leader

Ondra má u nás na starosti testovací tým navigací. Jeho cílem je ji otestovat tak, aby bezchybně fungovala a v jeho soukromém životě ho spolehlivě dovedla do neotřelých lezeckých a cyklistických lokalit.

Avatar

Anna Mikolajová

Projektová podpora, navigační systémy

Anička se ve světě rozhodně neztratí. Svůj volný čas nejraději vyplňuje sportem a pobytem v přírodě. Baví ji jumping, turistika a procházky. Zajímá ji také architektura a design.

Avatar

Eliška Součková

HR manažer

Eliška má na starosti oblast lidských zdrojů. Podílí se na přátelské a pohodové atmosféře Entry. #hudba#smích#gin&tonic#jóga#ferraty.

Avatar

Pavlína Kroupová

HR asistent

Pavlína je podpora HR oddělení. Ráda fotí a říká o sobě: „Mám hlavu plnou nápadů, až se mě tam občas nevejdou.“ Splní každé přání a pro svou vynalézavost nezná hranic.