Stáž pro studenty

Zajímá tě konstrukce, elektronika nebo jsi jen fanda do aut a techniky? Dej nám o sobě vědět. Rádi se s tebou sejdeme a poslechneme si, co tě baví a co bys chtěl/a dělat. Studentům nabízíme praxi, vedení či konzultace odborných prací a zkrácené úvazky. Prostě se ti budeme snažit vyhovět a ušít ti pozici na míru.

Co o nás řekli naši studenti?

Martin Kadlec

Ahoj, jmenuji se Martin Kadlec a jsem studentem fakulty mechatroniky na Technické univerzitě v Liberci. Do Entry jsem se dostal díky mému kolegovi a projektu studentské formule, kterého jsem členem. Nyní se tu pohybuju okolo projektů automatizace testování a vývoje elektroniky. Výhodou je, že mi Entry nabídlo flexibilní pracovní dobu a stíhám studium i práci. V Entry jsem již pár měsíců a s náplní mé práce jsem spokojený, jelikož se zde člověk setkává s neustále novými věcmi ohledně aut a elektroniky.

Michal Hudec

Ahoj, moje jméno je Michal Hudec a v Entry se motám kolem testování MOD služeb. Do Entry jsem se dostal po nabídce přes LinkedIn. Stále jsem ještě student navazujícího studia mechatroniky na TUL, ale v Entry mi vyšli vstříc s flexibilní pracovní dobou. Využiju tady moji zálibu v elektronice, autech a líbí se mi, že se zde postupuje ve vývoji velmi rychle.

Momentálně už jsem v Entry pár měsíců a jsem velmi spokojený jak s kolektivem lidí, tak se zajímavou náplní práce.

Napište nám, proč byste chtěl/a být součástí Entry, co umíte a co byste se rád/a naučil/a. Zkusíme pro Vás nějakou příležitost najít!!

Jméno (vyžadováno)

Příjmení (vyžadováno)

E-mail

Váš životopis

Podmínky GDPR

Napište nám vzkaz

Kdo bude váš kolega?