Stáž pro studenty

Zajímá tě konstrukce, elektronika nebo jsi jen fanda do aut a techniky? Dej nám o sobě vědět. Rádi se s tebou sejdeme a poslechneme si, co tě baví a co bys chtěl/a dělat. Studentům nabízíme praxi, vedení či konzultace odborných prací a zkrácené úvazky. Prostě se ti budeme snažit vyhovět a ušít ti pozici na míru.

Co o nás řekli naši studenti?

Martin Kadlec

Ahoj, jmenuji se Martin Kadlec a jsem studentem Fakulty strojní Technické univerzity v Liberci. Do Entry jsem se dostal díky mému kolegovi a projektu studentské formule, kterého jsem členem. Nyní se tu pohybuju okolo projektů automatizace testování a vývoje elektroniky. Výhodou je, že mi Entry nabídlo flexibilní pracovní dobu a stíhám studium i práci. V Entry jsem již pár měsíců a s náplní mé práce jsem spokojený, jelikož se zde člověk setkává s neustále novými věcmi ohledně aut a elektroniky.

Jan Bayer

Ahoj, mé jméno je Honza Bayer a jsem studentem Fakulty strojní Technické univerzity v Liberci. Jelikož je Entry partnerem týmu FS TUL Racing a moji kolegové z týmu mají předchozí pozitivní pracovní zkušenosti v Entry, rozhodl jsem se pro práci právě tady. Ve firmě jsem něco přes půl roku, díky čemuž jsem měl možnost se naučit v CATII a následně pracovat na zajímavých zakázkách v konstrukci strojních součástí. V Entry mi kdykoliv vyšli vstříc, když se mi práce kryla se školou nebo se zkouškami, což v ostatních firmách nebývá vždy standardem. Díky tomu se mohu práci i škole věnovat naplno.

Napište nám, proč byste chtěl/a být součástí Entry, co umíte a co byste se rád/a naučil/a. Zkusíme pro Vás nějakou příležitost najít!!

Jméno (vyžadováno)

Příjmení (vyžadováno)

E-mail

Váš životopis

Podmínky GDPR

Napište nám vzkaz

Kdo bude váš kolega?