Stáž pro studenty

Zajímá tě konstrukce, elektronika nebo jsi jen fanda do aut a techniky? Dej nám o sobě vědět. Rádi se s tebou sejdeme a poslechneme si, co tě baví a co bys chtěl/a dělat. Studentům nabízíme praxi, vedení či konzultace odborných prací a zkrácené úvazky. Prostě se ti budeme snažit vyhovět a ušít ti pozici na míru.

Co o nás řekli naši studenti?

Jakub Ježek

Ahoj, moje jméno je Jakub Ježek. Momentálně jsem studentem strojařiny na TULce, kde se kromě učení snažím i stavět závodní auto, studentskou formuli. Stavíme jí každý rok a každý rok se koná její slavnostní představení. Tam jsem vystupoval z pozice prezentujícího ohledně vývoje a výroby, načež si mě všimlo právě Entry a nabídlo spolupráci jak našemu týmu, tak hlavně mě. Když jsem se dozvěděl, že dělají i hodně věcí pro Škoda Motorsport, nebylo co řešit :)

Momentálně jsem v Entry 5. měsícem, během kterých jsem byl zaškolován a již brzy budu aktivním členem škodováckého motorsportu. Moc se na to těším. Je to pro mě další výzva a pro člověka, co obecně miluje motorsport a dokonce se v něm pohybuje, to je splnění snu. Tak se k nám přidej a vidíme se v kanclu.

Michal Hudec

Ahoj, moje jméno je Michal Hudec a v Entry se motám kolem testování MOD služeb. Do Entry jsem se dostal po nabídce přes LinkedIn. Stále jsem ještě student navazujícího studia mechatroniky na TUL, ale v Entry mi vyšli vstříc s flexibilní pracovní dobou. Využiju tady moji zálibu v elektronice, autech a líbí se mi, že se zde postupuje ve vývoji velmi rychle.

Momentálně už jsem v Entry pár měsíců a jsem velmi spokojený jak s kolektivem lidí, tak se zajímavou náplní práce.

Napište nám, proč byste chtěl/a být součástí Entry, co umíte a co byste se rád/a naučil/a. Zkusíme pro Vás nějakou příležitost najít!!

Jméno (vyžadováno)

Příjmení (vyžadováno)

E-mail

Váš životopis

Podmínky GDPR

Napište nám vzkaz

Kdo bude váš kolega?